ASTERSTRAAT 15

Dichtbij het centrum, in de gewilde 2e Daalsebuurt gelegen ruime en lichte 4-kamer tussenwoning (± 1911) met zonnige stadstuin. Een lichte en leuke tussenwoning met o.a. 3 slaapkamers.

De Asterstraat 15; sfeer, licht en hoge plafonds! Een goede en praktische indeling met veel lichtinval kenmerken deze leuke en gezellige woning. Vanuit de entree/hal heb je toegang tot de lichte en sfeervolle woonkamer. De grenenhouten vloer, het hoge plafond (± 3.05m), de strakke muren en de mooie raamindeling zorgen voor een warme en huiselijke sfeer. De keuken is semi-open uitgevoerd en is daardoor op een leuke manier verbonden met de woonkamer. De keuken is ruim uitgevoerd in dubbele opstelling en o.a. voorzien van inbouwapparatuur. Via de keuken loop je de zonnige stadstuin in. Achterin de aanbouw tref je de separate toiletruimte en de badkamer met inloopdouche aan.

De stadstuin is gelegen op het noordwesten. Ondanks de noordwestelijke ligging kun je hoogzomer lang genieten van de zon en heb je zon van ± 12.00 tot ± 20.00 uur.  Via de mooie trap in de woonkamer kom je op de eerste verdieping met o.a. overloop en drie slaapkamers. Dankzij de opgetrokken voorgevel en de dakkapellen aan de achterzijde zijn alle kamers van een goed formaat. Aan de voorzijde tref je een slaapkamer over de volle breedte met een handige kastenwand en een wastafel. Op de overloop heb je een handige kast met daarin de wasmachine-opstelling. De wasmachine-opstelling in de slaapkamer aan de achterzijde hoef je dan ook niet te gebruiken. De woning beschikt verder over dubbel glas en een vernieuwde C.V.-ketel (2018).

Een leuke en ruime tussenwoning waarbij je nog een paar punten op de ‘i’ moet zetten. Dankzij de goede indeling, de fijne lichtinval, de zonnige stadstuin, het aantal (slaap)kamers, de ruime woonkamer, de recht opgetrokken voorgevel en de dakkapellen meer dan de moeite waard.

De Asterstraat is een rustige en prettige straat met een centrale ligging. Met de fiets ben je binnen 10 minuten in hartje Utrecht; de Neude ligt op ± 2 km afstand. Even een drankje doen in de stad hoeft geen moeite meer te kosten. Andere leuke tentjes zoals The Food Club, GYS en Satriales Pizzabar liggen zelfs op loopafstand. Een lekker ontbijt, lunch of diner kun je al lopend doen. Het levendige Julianapark ligt om de hoek. Reis je veel met het openbaar vervoer? Het station Utrecht Zuilen is op loopafstand en Utrecht CS is een paar minuten fietsen. Diverse uitvals- en snelwegen zijn goed bereikbaar. Daarnaast kun je de auto goed kwijt in de straat. Voor de dagelijkse boodschappen kun je eenvoudig terecht bij diverse winkels en supermarkten aan de Amsterdamsestraatweg of bij diverse markten in de buurt en in het centrum.

Interesse in deze woning?
Neem jouw eigen NVM aankoopmakelaar mee.

DOCUMENTEN

NVM LIJST VAN ZAKEN
Welke roerende zaken gaan mee, blijven achter of zijn ter overname?

LIJST VAN ZAKEN

NVM VRAGENLIJST
In de vragenlijst geeft verkoper aan wat hij/zij weet over de woning.

VRAGENLIJST

MEETCERTIFICAAT
De woning is ingemeten volgens de NVM Meetinstructie.

MEETCERTIFICAAT

VERKOOPVOORWAARDEN
De voorwaarden zijn van toepassing op de verkoop van deze woning.

VERKOOPVOORWAARDEN

KENMERKEN

ADRES
ASTERSTRAAT 15

WIJK
2E DAALSEBUURT

VRAAGPRIJS
€ 385.000,- K.K.

BOUWJAAR
1911

GEBRUIKSOPPERVLAKTE
76 M2

STADSTUIN
10 M2

ZONLIGGING STADSTUIN
NOORDWESTEN

PERCEELOPPERVLAKTE
62 M2

INHOUD
268 M3

AANTAL KAMERS
4 (3 SLAAPKAMERS)

ISOLATIE
DUBBEL GLAS, VLOER- & DAKISOLATIE AANBOUW

ENERGIELABEL
F (GELDIG TOT 04-01-2027)

VERWARMING
C.V.-KETEL

WARM WATER
C.V.-KETEL

KADASTER
CATHARIJNE / B / 3366

EIGENDOMSSITUATIE
VOL EIGENDOM

Bekijk de video!

Dichtbij het centrum, in de gewilde 2e Daalsebuurt gelegen ruime en lichte 4-kamer tussenwoning (± 1911) met zonnige stadstuin.

Een lichte en leuke tussenwoning met o.a. 3 slaapkamers.

Asterstraat 15
€ 385.000,- K.K.

IN DE BUURT!

De 2e Daalsebuurt wordt gezien als een van de leukere wijken van de stad Utrecht met een mix aan bebouwing en bewoners. De gezellige straten geven de wijk een dorps karakter met het voordeel zo in de binnenstad te zijn. De centrale ligging en de leuke tentjes (Familie Van Rijk, The Food Club, Satriale Pizzabar en Bagels & Beans) maken de 2e Daalsebuurt een geliefde plek onder starters. De 2e Daalsebuurt is een kleine buurt aan de Amsterdamsestraatweg, grenzend aan het centrum, Bloemenbuurt en het nieuwe ‘wijkje’ De Wisselspoor.

De Amsterdamsestraatweg is in 1812 in opdracht van Napoleon aangelegd als weg van de hoogste categorie, de zogenaamde “Route Imperiale”. Hiermee ontstond er een aantrekkelijke en makkelijke verbinding tussen Amsterdam en Parijs. De 2e Daalsebuurt wordt getypeerd door karakteristieke arbeiderswoningen, die in het begin van de 20e eeuw door particulieren zijn opgezet. De huizen waren bestemd voor arbeiders van de verschillende spoorwegmaatschappijen, die zich vanaf 1860 ten zuiden van de Daalsedijk langs het spoor Utrecht-Amsterdam vestigden. De 2e Daalsebuurt is goed te bereiken met het openbaar vervoer; station Zuilen is op steenworp afstand. Fietsend ben je in een mum van tijd in de binnenstad en met de auto zit je binnen 10 minuten op de snelweg. Ben je op zoek naar een woning in 2e Daalsebuurt e.o.? Neem dan contact met ons op.

Foto’s

Plattegronden